شما اینجا هستید: خانه / اخبار سایتها / تولد سایت جدید SEYMOD ، در سومین روز خرداد ماه ۱۳۹۱
تولد سایت جدید SEYMOD ، در سومین روز خرداد ماه ۱۳۹۱

تولد سایت جدید SEYMOD ، در سومین روز خرداد ماه ۱۳۹۱

تولد سایت جدید سیمود ، با آغاز خرداد ماه ۹۱

 

سایت قدیمی سیمود پس از دو سال فعالیت و درست در روزهای تولد ۲ سالگیش از طرف کمپانی میزبان که در کشور انگلیس واقع شده بود ، به علت شرایط و تحریم های ایران ، بسته شد و متاسفانه نامه نگاری های ما نتوانست ، این بحران را ساماندهی کند .

و اینک پس از حدودا ۳ ماه ، توانستیم سایتی پر محتواتر را راه اندازی کنیم تا بتوانیم از این طریق میزبان هنرمندان و دوستداران عرصه بازیگری و فیلمسازی شویم . اهداف کلی سایت SEYMOD ، جمع آوری اعضای فعال هنرمند و هنر دوست است تا از این طریق ، یک جامعه هنری مجازی و یک آرشیو از علاقه مندانی که تمایل به قرار دادن مشخصات خود در این وب سایت را دارند ، ساخته شود .
با این روش ، دوستانی که در آرشیو ثبت نام کرده اند ، چه از سمت سایت و چه از طریق بازدید های عمومی که هنرمندان و فیلمسازان دیگر از سایت به عمل می آورند ، به صورت کاملا رایگان ، به پروژه های فیلم و سریال معرفی می شوند . هدف کلی ما ، آشنایی جامعه جدید و هنرمند با هم و معرفی اعضای کارامد و جدید به دنیای سینماست . امیدواریم تا بتوانیم با یاری شما در این امر موفق باشیم .

درباره admin

محمد سیحونی

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا