شما اینجا هستید: خانه / پشتیبانی / آسیفا ایران / گام نخست عضویت در ایران آسیفا
گام نخست عضویت در ایران آسیفا

گام نخست عضویت در ایران آسیفا

گام نخست عضویت در انجمن ایران آسیفا ، عضویت در سایت از طریق صفحه اینترنتی به آدرس iranasifa.com و تکمیل فیلد های خواسته شده انجمن می باشد . شرط اولیه ورود به آسیفا ، مهارت و سابقه کار در رشته انیمیشن است . اعضای پیشین انجمن می توانند به آسودگی با تکمیل فرم سایت ، عضو سایت ایران آسیفا شوند ولی اعضای جدید می بایست پس از پر کردن فرم و تایید صلاحیت از طرف انجمن ، کد عضویت دریافت نمایند .
لطفا هنگام ثبت نام ، سوالات مربوطه را به دقت تکمیل نمایید و همچنین از آپلود عکسهای بی ربط ، جهت عکس پروفایل جدا خودداری نمایید . پروفایل هایی که فاقد هویت باشد ، تایید نخواهد شد .site

نکاتی راجع به سایت

سایت جدید ایران آسیفا ، از مزایای ویژه و جدیدی بهره مند است . این سایت ، جامعه مجازی اعضای آسیفا به شمار می رود . کاربران می توانند اخبار تولیدات و پیشرفتهای روزانه خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند . تیم ورک تشکیل دهند و حتی آثارشان را در سایت نمایش دهند .

برخی از امکانات سایت را به اختصار بیان می کنیم .

کاربران ، پس از ثبت نام می توانند از امکانات ،گذاشتن استاتوس در صفحه خودتان ( با این کار ، دوستان شما می توانند استاتوس شما را like کنند . گاهی حرف دل شما ، یک نوشته کوتاه ، یا یک عکس از کارتان یا یک ویدئو است . ما به شما این امکان را می دهیم تا نظرات و ایده هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید . ) ، ایجاد بلاگ ( برای توضیح و معرفی آثارتان یا بیان دلنوشته ها و یا نظر خواهی و …. ) ، ایجاد گروه ( برای تولیدات تیمی یا مثلا ایجاد گروه طرفدار یک انیمیشن ) ، تشکیل آلبوم عکس ( برای هر اثر جداگانه یک آلبوم تشکیل دهید و برای هر عکس جداگانه توضیح نقل کنید و نظر جذب کنید ) ، قرار دادن ویدئو ( می توانید آثار ویدئویی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید ، مثلا در بخش ویدئو ها می بینیم : تیزر انیمیشن جدید فلان کارگردان به همراه نظرات شما و امتیاز دهی ) ، ایجاد لینک ( معرفی سایت خود و یا سایتی که حس می کنید ، دیدن آن برای دیگران جذاب است ) ، ایجاد رویداد ( به عنوان مثال رویداد جدید ، تشکیل یک جلسه مهم است . کسانی که می خواهند در جلسه شرکت کنند ، در آن رویداد اعلام آمادگی می کنند ، حتی اعضا می توانند دوستان خود را نیز به این جلسه دعوت نمایند ) ، انجمن یا گفتگو ( انجمن یا گفتگو در واقع تالارهای پرسش و پاسخ است  . بنا به شاخه ها و مبحث های انجمن ، سوالات و مشکلات در زمینه های مختلف مطرح گردیده و توسط خود کاربران پاسخ داده می شود . در واقع این بخش حالت آموزشی دارد ) ،  صندوق پستی ( inbox جداگانه برای ارسال و دریافت نامه خصوصی به اعضای آسیفا ) panel، کنترل پنل ( داشتن یک کنترل پنل حرفه ای برای ویرایش پروفایل ، ویرایش صفحه کاربری ، لیست دوستان و لیست فعالیتهای شما در سایت آسیفا ) ، صفحه من ( صفحه پروفایل شما ، صفحه ای که در آن استاتوس های شما ، لیست دوستان ، لیست بلاگ ها ، رویدادهایی که در آن شرکت کرده اید ، آلبوم عکسها و ویدئو های ارسالی  و خلاصه تمام فعالیتهای شما ، در آن نمایش داده می شود . شما می توانید از طریق کنترل پنل ، مشاهده پروفایلتان را فقط برای دوستانتان محدود کنید . ) ، اخبار آسیفا ( جدیدترین اخبار داخلی سایت از طریق بلاگ آسیفا به آدرس news.iranasifa.com اعلام خواهد شد ) ، نشریه داخلی آسیفا ( جدیدترین مصاحبه ها ، زمان پخش نشریه ، دست اندر کاران و دانلود نشریه های قدیمی آسیفا را در آدرس mag.asifairan.com بیابید . )

در پست های بعد ، درباره برخی از امکانات بصورت مفصل توضیح خواهیم داد .

 

درباره admin

محمد سیحونی

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا